DE EN

k navigaci


O násProcesy spojené s flexibilitou

Flexibilita, rychlost, důraz na kvalitu a požadavky zákazníka: tyto vlastnosti vyjadřují naše chování a spektrum našich služeb a produktů.

Jako dodavatel systémů nabízíme široké portfolio výrobků z oblasti montážních pracovišť a technologického vybavení výrobních závodů. Díky maximální flexibilitě je možné přizpůsobit naše moduly Vašim stávajícím i budoucím požadavkům.

Naši zákazníci používají tato flexibilní a dlouhodobá řešení BEEWATEC v neposlední řadě jako velkou výhodu proti své konkurenci.

Firma BEEWATEC s.r.o. se sídlem v Boskovicích vznikla v roce 2010 jako dceřinná společnost německé firmy BeeWaTec GmbH, abychom byli blíže našim českým a slovenským zákazníkům.

Disponujeme montážní halou s vlastním skladem komponentů, díky kterému jsme schopni rychle reagovat na Vaše aktuální potřeby.

Tým pracovníků BEEWATEC Vám ochotně pomůže vyřešit úlohy se zásobováním výrobních linek prostřednictvím manipulační techniky, uložením materiálu do spádových regálů, návrhem i stavbou montážních pracovišť i celých výrobních linek s důrazem na ergonomii, vybavením dílen.

Neváhejte nás kontaktovat a vyžádat si schůzku s obchodním zástupcem.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací