DE EN

k navigaci


Montážní pracovní profi stoly

 

V nabídce naší firmy BeeWaTec najdete také montážní stoly. Přesněji se jedná o různé typy skládacího montážního stolu, při kterém je použit stavebnicový systém Ergonomic.

Tyto pracovní montážní stoly tvoří základní rám na bázi trubkového systému a pak četné nástavbové díly, jakými jsou otočná ramena, police, držáky kabelů, desky a lišty pro zavěšení přepravek s materiálem, rampa pro zavěšení balancéru s utahovákem a osvětlení stolu.

Montážní stoly Ergonomic jsou tak dvojnásobně flexibilní: berou ohled na různou tělesnou výšku uživatelů a zároveň jsou ve velmi krátké době přestrojitelné, aby vyhověly měnícím se požadavkům flexibilního montážního provozu. S těmito montážními stoly je vše na dosah, i když se úkoly neustále mění.

Kromě montážních stolů Ergonomic vám nabízíme také montážní přípravky Schmetterling. Ty pomohou při práci s těžkými břemeny. Hlavně jsou určeny pro osazování rozvaděčových desek.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací