DE EN

k navigaci


Spádové a kanbanové regály

Spádové regály

Spádové regály se používají při vychystávání drobných součástek a jsou důležité pro urychlení komplementace objednávek. Je to regálový systém, do kterého jsou zabudovány válečkové tratě. Na nich je možnost nastavení sklonu.

Spádový regál se používá buď k posunování boxů s drobnými součástkami, nebo k posunování palet se zbožím. Velikost válečkové tratě si tedy zákazník zvolí podle velikosti boxů a kartonů a podle jejich hmotnosti. Boxy a palety posouvá gravitační síla kontrolovanou rychlostí na opačný konec regálu.

Vlastnosti samospádných regálů:

  • Rovnoměrný, klidný průchod dílů i při malém spádu
  • Vysoká odolnost proti nárazům
  • Stabilita
  • Velká životnost

Výhodou u válečkových tratí spádových regálů je flexibilní stavebnicové řešení. Válečky z již namontovaných válečkových tratí můžete stáhnout a dodatečně vyměnit.

Proč použít spádové regály

Spádové a kanbanové regály napomáhají k úspoře času a místa. Máte velmi dobrou kontrolu nad skladovými zásobami. Je to ideální systém pro skladování zboží, které podléhá zkáze, je možno jej však využít v jakémkoliv průmyslovém odvětví, jako je chemický, farmaceutický, potravinářský, automobilový průmysl a další.

Bezpečnost spádových regálů je zajištěna brzdicími válečky, díky nimž máte kontrolu nad posouvanými paletami. Palety na konci samospádného regálu nejsou vytlačovány ostatními paletami.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací