DE EN

k navigaci


Trubkový systém - trubkový regálový systém

Nabízíme vám flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží jako nástroj k plánování, řízení a optimalizaci výrobních procesů, stejně jako k zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing – štíhlé výroby.

Pomocí našeho trubkového systému od G.S. ACE můžete snadno a rychle sestavit prakticky libovolnou konstrukci jako různé regály (kanban regály/spádové regály), jejichž součástí jsou válečkové tratě, a vytvořit tak skladový regálový systém či trubkový regálový systém.

Kromě regálů je námi nabízený trubkový stavebnicový systém výborným řešením i pro sestavení konstrukcí jako jsou transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, stejně tak i celé výrobní linky.

Jaké jsou výhody trubkového systému?

  1. Flexibilita – snadné a rychlé úpravy již hotových konstrukcí
  2. Stabilita při nízké hmotnosti
  3. Jednoduchá montáž – stačí trubky nařezat na potřebné délky a pomocí inbusu smontovat, tedy žádné vrtání, svařování, lakování
  4. Široký výběr trubek (jejich tlouštěk stěn a barev, i v antistatickém provedení ESD), válečkových tratí, spojek, pojezdových kol a příslušenství
  5. Včetně povrchové úpravy odolné vůči nečistotám, chemikáliím a olejům
Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací