DE EN

k navigaci


Skladové regály, regálový systém

Skladové regály, regálový systém

Potřebujete ve Vaší firmě efektivně vyřešit skladování? Nabízíme skladové regály, které připravíme na míru přesně podle Vašich potřeb. Ať už jste drobný podnikatel nebo vlastníte velkosklad, pro každého je důležité efektivní vyřešení skladování a maximální využití prostoru.

Kde lze použít skladové regály:

  Dílna
 • Výrobní hala
 • Malý sklad
 • Velkosklad
 • Banka
 • Knihovna
 • Supermarket
 • Kancelář
 • Archiv

Skladování jako promyšlený systém

Dobře zvládnutá logistika je důležitá pro úsporu peněz a je jedním z principů štíhlé výroby. Naše skladové regály, boxy a přepravky tvoří ucelený skladový systém, čímž přispívají k hlavní myšlence Lean Manufacturing. Logistika má za úkol zajistit optimální tok zboží a peněz jak mezi dodavateli a odběrateli, tak uvnitř firmy, a maximální snížení nákladů, jelikož náklady na skladování znamenají pro firmy poměrně významnou část obratu. Ačkoliv systém štíhlé výroby směřuje k tomu, aby byly co nejmenší skladové zásoby a vyrábělo se jen tolik zboží, kolik se spotřebuje, a přiváželo se jen tolik materiálu, kolik se v dané chvíli využije, často se bez větších skladů firma stejně neobejde. Potom přinášíme řešení, jak co nejlépe využít prostor a snížit náklady na další přístavbu, za pronájem haly apod.

Skladové regály zefektivní Vaše podnikání

Rozdělení skladu pomocí regálů ušetří místo a usnadní organizaci skladu. Námi používané materiály na konstrukce zajišťují vysokou nosnost a stabilitu. S plastovými boxy a přepravkami můžete velmi snadno manipulovat, převážet je na vozících a použít pro spádové regály. Skladovaný materiál je přehledně uspořádaný.

Skladové regály s výsuvnými policemi na kolejnicích jsou užitečné tam, kde potřebujete snadno a rychle přistoupit k jednotlivým součástkám a dalšímu materiálu. Přihlédneme k Vašim prostorovým možnostem, k druhu zpracovávaných materiálů i ke způsobu Vaší výroby. Správným uspořádáním skladu a výrobního prostoru pomocí účinného skladového systému ušetříte čas zaměstnanců, kteří budou vykonávat jen takové pohyby a činnosti, které jsou skutečně potřeba.

Základní parametry a výhody skladových regálů

 • Materiál: ocelové trubky potažené plastem
 • Výška do 2 m
 • Nosnost: stovky kilogramů až tuny
 • Možnost nekonečného navazování a rozšiřování
 • Rychlé dodání
 • Snadná montáž a demontáž
 • Záruka 2 roky
 • Záruční i pozáruční servis

Od návrhu po instalaci

Po získání všech důležitých informací zpracujeme návrh na skladové řešení Vaší konkrétní situace a vytvoříme cenovou nabídku. Naše regálové sklady jsou v podstatě stavebnicí, kterou si někteří zákazníci zvládnou sestavit sami. Pokud si však netroufáte nebo k tomu nemáte dostatek času, rádi vám regálový systém sami nainstalujeme.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací