DE EN

k navigaci


Transportní vozík - zásobovací, milk run

Jestliže potřebujete co nejefektivněji zvládnout logistiku, pak vám dokážeme velmi dobře pomoci. V první řadě v našem sortimentu najdete transportní vozíky, jejichž základ tvoří robustní rám ze čtyřhranných profilů s uchyceními pro trubkový systém od G.S ACE. Takto sestavené milkrun vozíky dokážou odolat trhavým silám a vysokému zatížení v tahu, navíc jdou díky okům na vidlice přepravovat vysokozdvižnými vozíky.

Dále vám nabízíme přípojné vozíky, které jsou založeny na konceptu BEEasy. Ten spočívá v základní myšlence, že se materiál naplní pouze v množství, v jakém se spotřeboval. BEEasy je ideální k sestavení stále více využívaných milk run vozíků a vláčků.

V návaznosti na neustálé vylepšování logistických postupů si u nás můžete objednat i automaticky řízené vozíky. Ty se se sami pohybují po vyznačených čárách a na určených místech vykonají požadované činnosti.

Náš logistický koncept automaticky řízených vozíků a přípojných vozidel BEEasy zkrátí mezioperační časy, zefektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu a minimalizuje skladové zásoby.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací