DE EN

k navigaci


Antistatické (ESD) vybavení laboratoří a kanceláří

Jestliže sháníte kvalitní vybavení pro své kanceláře a laboratoře, pak jste v naší firmě BeeWaTec na správném místě. Nabízíme vám nábytkové systémy, které jsou optimálně dimenzovány pro použití na technických pracovních úsecích. V našem sortimentu najdete široký výběr průmyslových a laboratorních stolů a také ergonomických židlí. Stejně tak si u nás můžete zakoupit ESD stoly a ESD židle, tedy nábytek v antistatickém provedení. Všechny naše produkty vynikají velkou flexibilitou a vysokou kvalitou zpracování, která dlouhodobě uspokojí vaše profesionální požadavky.

Rádi bychom vás upozornili, že naše nabídka produktů je širší, než je možno vidět v našem pdf katalogu. Pro další informace a odborné poradenství se prosím neváhejte obrátit na naše zaměstnance.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací