DE EN

k navigaci


Magnetické držáky, magnetický držák nářadí

Magnetické držáky s magnety GraviFlex®

Díky těmto magnetům budete mít po ruce stavebnicový systém, pomocí kterého můžete sestavit vaše individuální řešení pro upevnění. Extra silné magnety GraviFlex® nabízí vysoké boční síly přilnavosti, které zabrání sklouznutí a nabízí i na svislých plochách dobré držení. Díky své gumové povrchové ochraně mohou být používány také na plechu s citlivým povrchem (lak, chrom atd.). Tři možnosti vazby s vnějším závitem, vnitřním závitem a závitovou vložkou umožní mnoho variant vybavení a využití.

Příklad využití: shadow board

Shadow board slouží rychlému upevnění a sejmutí nářadí, které je přidržováno pogumovanými magnety. Jako označení místa pro nářadí slouží „stín“ z magnetické fólie (u červených a modrých „stínů“ na obrázku nahoře byla použita magnetická fólie s tloušťkou materiálu 0,9 mm). Alternativně se nástroj vyfotí, obrázek se vytiskne na magnetický papír a upevní na board. Tím je možno shadow board velmi jednoduše přizpůsobit novým požadavkům.

Pro detailní přehled magnetických držáků si prosím otevřete katalogové strany v PDF.

Napište nám

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se produktů neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám poradíme


Katalog ke stažení ZDARMA

POLITIKA KVALITY


Menu


Sídlo společnosti

Najdete nás na nové adrese: Dřevařská 13, Boskovice

více informací

Montážní pracoviště

V oblasti montážních pracovišť Vám nabízíme naše zařízení s odpovídajícím příslušenstvím a vším potřebným pro optimální řešení ergonomie.

Hliníkový systém

Přejete si montážní stoly či regály z hliníku?
Pak jsou trubkové i čtyřhranné hliníkové profily Beewatec správnou volbou.

více informací

Trubkový systém

Flexibilní stavebnice, spádové regály, transportní vozíky, dopravníky, montážní stoly, ale i celé výrobní linky.

Logistika

Efektivní přesuny materiálu v rámci výrobního závodu umožňuje náš logistický koncept Automaticky řízených vozíků AGV a FTS.

Dílenské vybavení

Kvalitní vybavení dílny usnadňuje práci a pomůže udržet pořádek na pracovišti.

1 2 3 4 5 6


BEEWATEC - procesy spojené s flexibilitou

BEEWATEC s.r.o. nabízí flexibilní trubkový stavebnicový systém, který slouží k optimalizaci výrobních procesů, zavedení principů FIFO, Kanban, Kaizen a Lean Manufacturing. Umožňuje snadné sestavení konstrukcí jako jsou kanbanové, spádové regály, transportní vozíky, gravitační dopravníky, pracovní a montážní stoly, ale i celé výrobní linky. více informací